Na pustni torek so v osnovno šolo v Dutovlje namesto otrok od 1. do 3. razreda k pouku prišli policisti, princese, indijanke, kavboji,  nindže, volkovi in še polno znanih in manj znanih osebnosti. Učiteljice smo se odločile, da jih preizkusimo pri pouku, a smo kasneje ugotovile, da jim bo sveži zrak veliko bolj koristil. Po malici, krofu, smo se odpravili na pustni sprehod po vasi, da skupaj preženemo zimo. Pridružili so se nam tudi nekateri gojenci Doma na Krasu. Najprej smo se odpravili do centra vasi, kjer so si nas lahko dobro ogledali mimoidoči, nato pa smo krenili v mirnejši in manj prometni del vasi, kjer smo poskrbeli, da se nas bo zima zares ustrašila. Po vrnitvi v šolo pustovanja še ni bilo konec, saj smo tudi v podaljšanem bivanju organizirali pustno rajanje ob glasbi na prostem. Menimo, da smo bili dovolj dobri, da bo v naše kraje kmalu prišla pomlad.

Več si lahko ogledate v galeriji.