Pozdravljeni starši in skrbniki!

Postopek izbire obveznih izbirnih predmetov za naslednje šolsko leto 2020/21, bo letos potekal preko eAsistenta.

Učenec naj se odloči, katere predmete bi najraje obiskoval v naslednjem šolskem letu. Obvezno izbere 2 uri, 3. uro sme le z vašim dovoljenjem. Sledi razvrščanje predmetov v eAsistentu.
Učenci se na izbirne predmete ne morejo prijaviti sami preko svojih profilov, saj za to potrebujejo potrdilo staršev.  Najprej se prijavite v vaš račun na eAsistentu in nato sledite navodilom.

Učencu izbirnih predmetov ni treba obiskovati, če že obiskuje glasbeno šolo z javno veljavnim programom, kar bo dokazal s potrdilom o vpisu v mesecu septembru. V eAsistentu je treba to označiti. Na osnovi interesov učencev, izkazanih v eAsistentu, bomo naredili izbor za šolsko leto 2020/21 in ugotovili, kateri izbirni predmeti se bodo drugo leto izvajali.  Vas bomo o izbiri tudi pravočasno obvestili.

Predmete izberite do petka, 15. 5. 2020. Prosim, da se držite roka.

Če potrebujete pomoč pri prijavi, nam to sporočite na elektronski naslov: os-dutovlje@guest.arnes.si in vam bomo z veseljem pomagali pri prijavi.

Lep dan.
Miranda Novak