Na OŠ Dutovlje smo v petek, 12. junija 2020 pripravili valeto, ki pa je letos potekala malo drugače, čisto izven okvirja.  Uradni del valete je potekal na šolskem dvorišču, udeležili so se ga starši, sorojenci valetantov, predstavniki osmošolcev, učitelji in ostali delavci šole. Učenci so pripravili kulturni program, sledil je  govor ravnateljice in razrednika ter podelitev priznanj in pohval najzaslužnejšim učencem. Devetošolci so predali ključ naslednji generaciji. Po kratkem programu smo se preko video posnetkov podali po stopinjah naših učencev v odhajanju in spoznali njihove zgodbe, ki so jih pisali na naši šoli. Ogledali smo si tudi izjave njihovih sošolcev, lastno predstavitev in nastope. Ob gledanju posnetkov in starih fotografij smo se tudi zelo zabavali. Slavnostni dan smo zaključili s pogostitvijo pod lipo pred šolo.

Dragi devetošolci, na vaših novih poteh vam želimo vse dobro! Bodite samosvoji, ustvarjalni… . Srečno in – pojdite po svoje!

no images were found

Dostopnost