POSLANICA MINISTRA, dr. Darja Felde ob vstopu v novo šolsko leto

Dragi učenci, spoštovani starši in skrbniki!

Počitnice se zaključujejo in šolska vrata se odpirajo v pričakovanju na vaš prihod.

V petek, 01. septembra 2023, se pričenja pouk v novem šolskem letu. Začetek pouka v šolskem letu 2023/2024 ostaja ob 7.50 na matični šoli v Dutovljah in na podružnični šoli v Tomaju. Prvi šolski dan se bo pouk zaključil najkasneje ob 12.15 uri. V petek bodo imeli učenci v šoli le malico. Kosilo boste lahko naročili od ponedeljka, 04. septembra 2023, naprej.

Svečan sprejem za učence 1. razreda bo ob 10.00 uri v Tomaju in ob 11.00 uri v Dutovljah.

Urnik šolskih prevozov je za prvi šolski dan spremenjen. Prihodi bodo po običajnem voznem redu, odhodi avtobusov bodo prvi dan v smeri:

• Dutovlje-Godnje-Kreplje-Voglje-Dol pri Vogljah-Vrhovlje-Sežana ob 12.30;
  • ostali odvozi v smeri: Tublje-Pliskovica; Štanjel-Kopriva; Ponikve; Križ ob 12.45 uri izpred OŠ Dutovlje;
  • izpred avtobusne postaje v Tomaju ob 12.50 uri.
  • Prvi šolski dan ni drugih odvozov.

Sicer ostajajo vozni redi avtobusov iz vseh smeri enaki kot lani in so objavljeni na spletni strani šole. http://www.os-dutovlje.si/ucenci/solski-prevozi/

Ne pozabite na šolske copate, ki naj bodo podpisane. Šolski copati naj ne bodo športni copati. Športni copati naj bodo taki, da za seboj ne puščajo temnih črt.

Dragi učenci, spoštovani starši, želim vam uspešno šolsko leto!

Miranda Novak, ravnateljica